Scoala Gimnazială Herăstrău

Înscrierea în învățământul primar 2015. Obiceiuri şi tradiţii româneşti. Emisiune Razvan şi Dani. Festivalul Lido di Jesolo. Extras din R.O.I. Plan de Activitate 2013-2014. Programe şi proiecte in derulare. Raport al Activităţilor. Cursuri de formare profesională. Şi câte şi câte lucruri care m-au înfiorat şi m-au bucurat! Pe toate le-am văzut. Totuşi nici unul nu m-a mişcat aşa de mult, ca locul unde odată era şcoala! CENTRUL DE EXCELENTA IN MATEMATICA. ROFUIP. OMEN 5115 din 2015.

OVERVIEW

The site scoala12bucuresti.ro presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have inspected nineteen pages within the website scoala12bucuresti.ro and found zero websites referencing scoala12bucuresti.ro.

SCOALA12BUCURESTI.RO TRAFFIC

The site scoala12bucuresti.ro is seeing a alternation levels of traffic all through the year.
Traffic for scoala12bucuresti.ro

Traffic ranking (by month) for scoala12bucuresti.ro

Traffic ranking by day of the week for scoala12bucuresti.ro

WHAT DOES SCOALA12BUCURESTI.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoala12bucuresti.ro Mobile Screenshot of scoala12bucuresti.ro Tablet Screenshot of scoala12bucuresti.ro

SCOALA12BUCURESTI.RO SERVER

We diagnosed that the main page on scoala12bucuresti.ro took one thousand one hundred and nine milliseconds to come up. I could not detect a SSL certificate, so therefore our parsers consider scoala12bucuresti.ro not secure.
86.121.191.54

SERVER OS

We discovered that this domain is implementing the Apache/2.2.15 (CentOS) server.

Scoala Gimnazială Herăstrău

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site had the following on the web page, "Programe şi proiecte in derulare." We noticed that the web page said " Şi câte şi câte lucruri care m-au înfiorat şi m-au bucurat! Pe toate le-am văzut." It also stated " Totuşi nici unul nu m-a mişcat aşa de mult, ca locul unde odată era şcoala! CENTRUL DE EXCELENTA IN MATEMATICA. OMEN 5115 din 2015."

SEEK MORE WEB SITES

350coala Gimnazial259 Nr. 131, Bucuresti

Rezultate Evaluare Nationala cls a VIII-a inainte de contestatii. Imagini sali de clasa pregatitoare.

Şcoala Gimnazială Nr. 134

4A Sector 5, Bcuresti Tel. Metodologia de organizare şi desfăşurare Calendarul de administrare a Evaluării Naţionale la finalul claselor a II-a, a IV-a şi a VI-a la finalul anului şcolar 2013 - 2014. 4 A, Sector 5.

SCOALA 136 - Prelungirea Ferentari

Scoala Europeana,o scoala a creativitatii - proiect de educatie non-formala derulat de Asociatia Komunitas la Scoala 136. Tuesday, June 30, 2009. Pentru Elena Radu, mediator scolar la Scoala 136, fara de care nu am fi facut mare lucru. ea este omul de baza in scoala si omul care are cea mai mare daruire pentru copii si pentru meseria ei! Doamna Gina ne-a ajutat si dansa foarte mult, de fiecare data cand a lipsit Elena. Dar am trecut peste toate! Bogdan de la info - care.

Scoala gimnaziala Stefan cel Mare Galati

elevi clasa a VIII a. Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. 13 Galaţi din Ţiglina II a fost dublă sărbătoare. Pe lângă bucuria începerii noului an şcolar, dascălii, elevii şi părinţii au marcat aniversarea a 40 ani de la înfiinţarea acestei unităţi de învăţământ. Pregătirea performativă a elevilor,.